Salkom Beyazlatıcı Krem Faydaları

A+
A-
Salkom Beyazlatıcı Krem Faydaları
68 / 100 SEO Score

Bu yazımız Salkom beyazlatıcı krem faydaları hakkında yararlı bilgiler içermektedir. Salkom beyazlatıcı krem kullananlar salkom beyazlatıcı krem yorumları, salkom beyazlatıcı krem eczane, salkom beyazlatıcı krem yüze sürülürmü, salkom beyazlatıcı krem faydaları, salkom beyazlatıcı krem kullanımı, salkom beyazlatıcı krem içeriği, salkom beyazlatıcı krem kullanıcı yorumları sorgulamaları yapmaktadır.

Salkom Beyazlatıcı Nedir Ne İşe Yarar?

Salkom beyazlatıcı krem 100 ml kutularda satılan kozmetik ürünlerden biridir.  Bitkisel içeriğe sahip olan salkom beyazlatıcı krem ne için kullanır sorusuna cevap vermek gerekirse cilt lekelerini yok etmek ve cilt renk tonlarını ortadan kaldırmak için kullanılır.

Salkom beyazlatıcı krem cilt lekesi sorunu yaşayanların ilk tercihlerinden biri olduğu gibi koltuk altı ve vajina bölgesinde görülen koyu lekelerin yok edilmesinde de sıklıkla kullanmaktadır. Düzenli kullanıldığında etkisini gösteren beyazlatıcı krem koyu lekeler içinde tercih edilmektedir.

Salkom Beyazlatıcı Kremin Faydaları Nelerdir?

 • Cilt lekelerine iyi gelir
 • Koyu lekelerin görünümünü azaltır
 • Cilt renk tonunu eşitler
 • Cildin beyazlaşmasını sağlar
 • Koltuk altı kararmasına iyi gelir
 • Genital bölge kararmasını ve koyu lekeleri yok eder
 • Diz ve dirsek kararmasına karşı etkilidir

Salkom Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Salkom beyazlatıcı krem kullanımı oldukça kolay olan ürünlerden biridir. Temiz cilde günde 2 defa sürülmesi yeterlidir. Sabah ve akşam kullanılması önerilen bu kremi sürdükten sonra dairesel hareketler ile masaj yaparak cilt tarafından emilmesi sağlanmalıdır.

Salkom kremi sürdükten sonra asla yüzünüzü yıkamamalıyız ve cilt tarafından emilmesini beklemelisiniz. Etkileri genelde düzenli kullanmaya bağlı olarak 2 ay içerisinde göstermesine karşın lekenin büyüklüğü ve koyuluğuna göre tedavi süresi daha uzun olabilir.

Benzer Konular>> Silverdin krem

Salkom Beyazlatıcı Krem Kullananlar

Bir çok kişi genelde salkom beyazlatıcı krem kullanalar ve salkom beyazlatıcı krem yorumlarını merak etmektedir.

Salkom beyazlatıcı krem kullanların yorumları şunları içermektedir:

 • Salkom beyazlatıcı kremi 2 aydır kullanıyorum değişimi arkadaşlarım bile fark etti gerçekten memnun kaldım
 • Salkom cilt beyazlatıcı kremi koltuk altı kararmasını geçirmek için arkadaş tavsiyesi üzerine aldım azda olsa koltuk altımdaki kararma geçti kullanmaya devam umarım işe yarar
 • Tavsiye üzerine genital bölgeyi beyazlatmak için kullanmaya 1 ay önce başladım yavaş yavaş genital bölgemin beyazlatıdı belli oluyor
 • Yüzümde kahverengi lekeler ve güneş lekeleri var ben 4 ay kullandım tamamen geçmemesine karşın baya azalma oldu koyu lekeler tam geçmedi
 • Salkom krem instagramda ünlülerin kullandığını görünce denemeye karar verdim yüzümde kullanıyorum açıkçası lekeler geçmedi ama cildim beyazladı

Salkom Beyazlatıcı Krem İşe Yarıyor Mu?

Salkom krem işe yarıyor mu sorusuna cevap vermek gerekirse ürün hakkında yaptığımız incelemede yüzeysel lekeleri geçirmede etkili olmasına karşın koyu lekelerin geçmesini için uzun süre kullanılması gerekmektedir. Düzenli olarak kullanıldığında kesinlikle olumlu etkisini görebilirsiniz.

Benzer Konular>> Madecassol ne kremi

Salkom Beyazlatıcı Krem Genital Bölgeye ve Yüze Sürülür Mü?

Salkom beyazlatıcı krem yüze genital bölgeye sürülür mü sorusuna cevap vermek gerekirse kremi yüzünüze sürmenizde her hangi bir sakınca yoktur. Genital bölgeye ise yüzeysel olarak sürülebilir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nerede Satılır? Eczanede Var Mı? Fiyatı Nedir?

Salok  beyazlatıcı krem salkom’un resmi satış sitesinde ve kozmetik mağazalarında bulunmaktadır. Ayrıca salkom beyazlatıcı krem eczanelerde satılmaktadır.

Reçetesiz olarak salkom beyazlatıcı krem fiyatı ise 100 tl olarak belirtilmiştir.

Salkom Beyazlatıcı Kremi Emziren Anneler Kullanabilir Mi

Salkom kozmetik beyazlatıcı krem emziren anneler annelerin kullanmalarında her hangi bir sakınca yoktur. Hamileler ise kremi hamileliğin ilk 3 ayından sonra kullanmaları önerilmez.

Salkom Beyazlatıcı Krem Göz Altına Sürülür Mü

Salkom beyazlatıcı krem göz altına sürülmesi asla tavsiye edilmez. Dahi ince ve hassas yapıda olan göz altına sürülmesi tahriş ve kızarıklığa neden olabilir. Kremi göz çevresine sürerken göze kaçmamasına çok dikkat etmelisiniz.

Salkom Yüz Beyazlatıcı Krem Tüylenme Yapar Mı

Salkom beyazlatıcı krem cilde ve yüze uzun süre kullanıldığında tüylenmeye neden olmaz. Salkom kullananlar kremin tüylenmeye neden olmadığını söylemektedirler.

Salkom Cilt Beyazlatıcı Kremin Yan Etkileri ve Zararları

Salkom beyazlatıcı krem bitkisel içeriğe sahip olduğundan her hangi bir yan etkisi ve zararı bulunmayan bir üründür.

 • Alerjiye yatkın bir cilde sahip değilseniz zararlarını ve yan etkilerini görmezsiniz.
 • Kesinlikle göze ve dudaklara temas etmemesi gereklidir.

Benzer Konular>> Hametan krem

Sonuç

Yazımızda salkom krem kullananlar, salkom krem eczane fiyatı, salkom krem yorum, salkom krem yorumlar, salkom krem nedir, salkom krem kullanıcı yorumları, salkom krem ne işe yarar kısaca bilgi vermeye çalıştık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.