Hakkımızda

2019 Yılında Yayın Hayatına Başlayan faydalarizararlari.org amacı doğrultusunda insanları faydalı bilgiler sunmak ve sağlık konusunda yardımcı olmak için kurulmuştur.

faydalarizararlari.org üyelerinin kafasına takılan sorulara cevap bulması ve kadınların cilt bakımı ve güzellik konularında bilgilerini paylaşmayı amaçlamaktadır.

Sitemizde bulabileceğiniz konular; kremler, cilt maskeleri, kürler, güzellik sırları, cilt bakımı, sağlık hakkında her şey…

Önemli Uyarı 

faydalarizararlari.org  İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir; Bilgilendirme amacı ile yazılmış Doğal ve kişisel tariflerdir ve bu tarifler bütün kişilerde aynı etkiyi sağlamayabilir. Tariflerin kullanımı kişilerin kendi sorumluluğunda olup Bu tariflerin uygulanmasından dolayı Oluşabilecek Sorunlardan faydalarizararlari.org  Ailesi Sorumlu tutulamaz.

faydalarizararlari.org  İçerisindeki Krem ve Maskeler Kimi durumlarda kişinin daha fazla etki etmesi için malzemeleri artırması, Önerilen zaman aralıklarını kısaltması veya karışımın ciltte kalma süresini uzatması ve tarifteki doğal malzemelere karşı alerjik reaksiyonu olması sebeplerinden dolayı kişilerde ; Ters etkilere, Kızarıklık ve yanmalara ,Halsizliğe ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.  Bu gibi durumlardan dolayı faydalarizararlari.org  Ve içerisindeki yazarlar sorumlu tutulamaz.